BİLGİ TALEP FORMU

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, İş GYO, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
İş GYO Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası' nı okuyup anladığımı ve kişisel verilerimin söz konusu Politika ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

SOSYAL DONATILAR

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında en iyi sosyal olanaklara sahip Manzara Adalar, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor kompleksini içinde barındıran yaklaşık 2.500 m2’lik sosyal tesis alanı, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı ve her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2'lik depolarıyla keyifli ve güvenli bir hayat yaşamanız için planlanmıştır.

Manzara Adalar’ın geliştirdiği özel bir konsept olan HomeExtra sayesinde eviniz dilediğiniz zaman istediğiniz gibi genişliyor. Çeşitli konseptlerle tasarlanmış kişiye özel 9 oda, ihtiyaç duyduğunuz her an sizi bekliyor.

Günün tüm stresinden kaçıp rahatlayabileceğiniz Meditasyon Odası, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla bir araya gelip film izleyebileceğiniz veya PlayStation oynayabileceğiniz Sinema & PlayStation Odası, çocuklarınızın dilediği zaman pratik yapabileceği Dans & Bale Odası, misafirlerinizi özel olarak ağırlayabileceğiniz Misafir Odası, sessiz bir ortamda kitap okuyabileceğiniz ve çalışabileceğiniz Kitaplık & Etüt Odası, komşular rahatsız olmadan kendi müziğinizi yapabileceğiniz Müzik & Karaoke Odası ve arkadaşlarınızla veya ailenizle keyifli aktiviteler yapabileceğiniz Parti & Etkinlik Odası Manzara Adalar HomeExtra konsepti ile sizi bekliyor.

Manzara Adalar'da, keyifli yaşamın yani sıra, ulusal ve uluslararası seçkin şirketlere ev sahipliği yapacak yaklaşık 42.000 m2 kiralanabilir alana sahip ve dünyanın en önemli yeşil bina sertifikalarından biri olarak kabul edilen “LEED Platinum” ile ödüllendirilmiş 2 ofis bloğu yer almaktadır. Daire sahipleri, ofis çalışanları ve ziyaretçilerinin alışveriş yapabilecekleri ve yemek yiyebilecekleri mağaza-restoran ve kafelerden oluşan Manzara Adalar Çarşı cadde mağazacılığı ile de tam bir karma proje özelliği taşımaktadır.

Satış Ofisi Çalışma Saatleri


Hafta İçi: 09.00 – 18.00
Hafta Sonu: 09.00 – 19.00
Bilgi almak için bize 0850 290 81 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

1 Ocak 2022 Cumartesi günü satış ofisi kapalı olacaktır.

EN AR
REKLAM FİLMLERİ LOKASYON MANZARA ADALAR’DAN GÖRÜNTÜLER