BİLGİ TALEP FORMU

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, İş GYO, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
İş GYO Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası' nı okuyup anladığımı ve kişisel verilerimin söz konusu Politika ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

KÜNYE

Proje Adı:Manzara Adalar
Konumu:Kartal (Sahile ve Kartal Köprüsü'ne 1,2 km mesafede)
Yatırımcı Firma:İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Konut Adedi:975 adet
Tasarım & Mimarlık:Perkins Eastman
Toplam Brüt Alan:313.500 m2
Teslim Tarihi:2018 Mart - Haziran

MANZARA ADALAR HAKKINDA

Manzara Adalar İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen yıldızı Kartal’ın göze çarpan simgelerinden biri haline gelmiştir. Kartal’daki konut projeleri arasında fark yaratan Manzara Adalar, üçü konut, ikisi ofis olmak üzere toplam beş blok ve çarşıdan oluşan karma bir yapıdır. Yaşam ve yatırım fırsatlarıyla göze çarpan Manzara Adalar; cadde mağazaları, restoran, kafe, market alanlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. İstanbul’daki konut projeleri için yeni lokasyonlardan biri olma yolunda hızla ilerleyen Kartal’da sahil yolu ile E-5 Karayolu arasında bulunan Manzara Adalar; karayolu, raylı sistem, havayolu ve deniz yolu ağlarının da merkezinde olmasıyla dikkat çekmektedir.

Aydos Ormanı, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına hakim olan Manzara Adalar, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesi ve yeşillikler içindeki konumuyla her anı ilham dolu bir yaşam için tasarlanmıştır.

İstanbul Kartal konut projeleri arasında dikkat çeken Manzara Adalar, dünyanın önde gelen mimarlık firması Perkins Eastman’ın özgün tasarımı ile güven, konfor ve ferahlığı bir araya getirmiştir. Manzara Adalar 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks, 3+2 Tripleks, 4+1 ve 5+1 Dubleks Penthouse gibi farklı tiplerde toplam 975 konut ve ofis ünitelerinden oluşmaktadır.

Siz de vakit kaybetmeden İstanbul Kartal’da satışı devam eden Manzara Adalar’da kişiye özel ödeme seçenekleri ile yatırım yapabilir; hemen taşınıp, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!

Satış Ofisi Çalışma Saatleri


Hafta İçi: 09.00 – 18.00
Hafta Sonu: 09.00 – 19.00
Bilgi almak için bize 0850 290 81 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

1 Ocak 2022 Cumartesi günü satış ofisi kapalı olacaktır.

EN AR
REKLAM FİLMLERİ LOKASYON MANZARA ADALAR’DAN GÖRÜNTÜLER