BİLGİ TALEP FORMU

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, İş GYO, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
İş GYO Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası' nı okuyup anladığımı ve kişisel verilerimin söz konusu Politika ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

GERİ DÖN

Manzara Adalar'da ödemelerde %95 oranında erteleme kampanyası

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin Kartal'da hayata geçirdiği Manzara Adalar, yepyeni ödeme fırsatıyla herkesi konut sahibi yapmayı hedefliyor.

Değişimin mimarı İş GYO tarafından 36.724 m2 arsa üzerinde hayata geçirilen projede 1+1'den 5+1'e kadar değişen konut tiplerinin yanı sıra ofis ve ticari alanlar da yer alıyor. İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da yer alan Manzara Adalar metroya, sahile, ana arterlere olan yakınlığıyla ulaşım ağlarının merkezinde bulunuyor. Avantajlı birçok ödeme planının sunulduğu projede, konut bedelinin %95'e kadar olan tutarının ertelenebildiği yeni kampanya ise 31 Ekim 2017 tarihinde sonlanacak. Kampanya koşulları şöyle:

• %5 peşin,
• %80 kredi, % 0,99 faiz,
• Kredi taksit ödemeleri 01.01.2019 tarihinde başlayacak,
• %15 ise sözleşmenin imzalandığı tarihten tam 1 sene sonra ödenecek.


Konuyla ilgili açıklama yapan İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Kartal bizim yatırım yaptığımız önemli bölgelerden, Manzara Adalar ise en gurur duyduğumuz projelerden biridir. Projenin yer aldığı bölge İstanbul Finans Merkezi'nin bitimiyle birlikte daha da ivmelenecek bir yükselişin başkenti konumundadır. Kamu yatırımlarının hayata geçmesi, yerel yönetimin başarıyla gerçekleştirdiği çalışmalar, Kartal'ın sahip olduğu köklü geçmişi, koruduğu değerler ve coğrafi konumu, yatırımcıların hayata geçireceği kaliteli ve estetik projeleriyle Kartal önümüzdeki 5 yıl içinde İstanbul'un en önde gelen 3 ilçesinden biri olacak” diyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim, dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı ve ödüllü projenin teslimi ise 2018 yılında yapılacak. Manzara Adalar, kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, birbirinden farklı işlevlere sahip HomeExtra alanları (müzik odası, sinema odası, misafir odası, meditasyon odası, parti odası vb.) çocuk kulübü, yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor kompleksi ile dingin ve keyifli bir yaşam sunuyor. Yansıma havuzları ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürüyor. Yaklaşık 2.500 m2'lik sosyal tesis alanının yanı sıra, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2'lik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikleriyle de keyifli ve güvenli bir hayat vadediyor.

Detaylı bilgi için www.manzaraadalar.com.tr

Satış Ofisi Çalışma Saatleri


Hafta İçi: 09.00 – 18.00
Hafta Sonu: 09.00 – 19.00
Bilgi almak için bize 0850 290 81 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

1 Ocak 2022 Cumartesi günü satış ofisi kapalı olacaktır.

EN AR
REKLAM FİLMLERİ LOKASYON MANZARA ADALAR’DAN GÖRÜNTÜLER