BİLGİ TALEP FORMU

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, İş GYO, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
İş GYO Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası' nı okuyup anladığımı ve kişisel verilerimin söz konusu Politika ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

GERİ DÖN

Manzara Adalar'da yıllık 22 bin TL enerji tasarrufu

İş GYO'nun Kartal'da yükselen Manzara Adalar projesi sürdürülebilir ve çevreci yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Yüksek sürdürülebilir performansı ile ödüller alan projede yapılan güneş enerjisi paneli yatırımıyla yılda yaklaşık 22 bin TL'ye kadar enerji tasarrufu sağlanıyor.

Sürdürülebilir yapılarda enerji verimliliğini temel alan İş GYO'nun, Kartal Manzara Adalar projesinde yer alan konutların her birinde 26 kW, ofisler de ise 14 kW gücünde toplam 5 adet fotovoltaik panel seti bulunuyor. Bu panellerle binaların koridor aydınlatma, WC gibi genel mekanlarına elektrik enerjisi iletilerek projenin yenilenebilir enerji kaynaklarından etkin olarak yararlanması sağlanıyor. Projede kullanılan enerji panel setleri yılda en az 51,246 kW/saat elektrik üreterek, yaklaşık 22 bin TL'ye kadar enerji tasarrufu sağlıyor.

Güneş enerjisinin kullanım alanının gün geçtikçe arttığını belirten İş GYO Genel Müdürü Hasan Kimya Bolat; “Türkiye gibi özellikle güneşli gün sayısının yüksek olduğu bölgelerde doğaya zarar vermeyen bir enerjinin açığa çıkması özellikle gelecek nesiller adına olumlu sonuçlar doğuruyor. Manzara Adalar projemiz daha önce de iki ofis bloğu ile doğaya, ekosisteme duyarlılığı ve yüksek çevreci performansı ile Amerikan Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından tescillenmiş ve “Core&Shell” kategorisinde LEED Platinum (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik) Sertifikası almaya hak kazanmıştı. Değişimin mimarı olarak bu çevreci yaklaşımı tüm projelerimize yansıtmayı hedefliyoruz” dedi.

Manzara Adalar projesinde ofislerin bulunduğu D Blok 22 katlı ve yaklaşık 25.000 m2 kiralanabilir alana sahipken; E blok 15 katlı ve yaklaşık 17.000 m2 kiralanabilir alan mevcuttur.

Satış Ofisi Çalışma Saatleri


Hafta İçi: 09.00 – 18.00
Hafta Sonu: 09.00 – 19.00
Bilgi almak için bize 0850 290 81 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

1 Ocak 2022 Cumartesi günü satış ofisi kapalı olacaktır.

EN AR
REKLAM FİLMLERİ LOKASYON MANZARA ADALAR’DAN GÖRÜNTÜLER