BİLGİ TALEP FORMU

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, İş GYO, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
İş GYO Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası' nı okuyup anladığımı ve kişisel verilerimin söz konusu Politika ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

444 74 96

ÖDEME PLANLARI

Kişiye özel ödeme seçeneklerimiz için sizi satış ofisimize bekleriz.


100.000 TL'lik Konut Kredisi Kullanımı İçin Örnek Ödeme Tablosu
Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit
100.000 60 0.00% 1.667
120 0.45% 1.080


  • Farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.
  • İndirimli faiz oranlarından konut kredisi kullanılması halinde liste fiyatı üzerinden herhangi bir indirim uygulanmamaktadır. Diğer ödeme planları ile birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır.
  • Satış fiyatlarına KDV, tapu harcı ve noter bedeli dahil değildir.
  • Yukarıdaki ödeme tablosu örnek amaçlı hazırlanmış olup, bankaların sağlayacağı nihai kredi teklif tablosu esas alınacaktır.
  • İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ödeme planları ve fiyatlar üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Satış Ofisi Çalışma Saatleri


Hafta İçi 09:00 - 18:00
Hafta Sonu 09:00 - 19:00

EN AR
REKLAM FİLMLERİ LOKASYON İNŞAAT SAHASI GÖRÜNTÜLERİ