BİLGİ TALEP FORMU

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, İş GYO, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
İş GYO Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası' nı okuyup anladığımı ve kişisel verilerimin söz konusu Politika ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

SOSYAL DONATILAR

Açık/Kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor kompleksini içinde barındıran yaklaşık 2.500 m2'lik sosyal tesis alanıyla, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı ve her daire için ayrılmış yaklaşık 3m2'lik depolarıyla Manzara Adalar, keyifli ve güvenli bir hayat yaşamanız için planlanıyor.

Manzara Adalar'da, keyifli yaşamın yani sıra ulusal ve uluslararası seçkin şirketlere ev sahipliği yapacak yaklaşık 46.000 m2 kiralanabilir alana sahip 2 ofis bloğu bulunuyor. Restoran, kafe ve market alanlarıyla her turlu ihtiyaca karşılık verecek olan Manzara Adalar, ayrıca cadde mağazacılığı ile tam bir karma proje.

Ayrıca, Manzara Adalar da HomeExtra konseptiyle evinizi dilediğiniz zaman yeni odalarla genişletebiliyorsunuz. Sinema, bale, kitap, Playstation, misafir, ve meditasyon odaları hayatınıza extra yaşamlar katmak için sizi bekliyor.

Satış Ofisi Çalışma Saatleri


Hafta İçi 09:00 - 18:00
Hafta Sonu 09:00 - 19:00

EN AR
REKLAM FİLMLERİ LOKASYON İNŞAAT SAHASI GÖRÜNTÜLERİ